Hizmetler

Montaj

İşçimenler müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı ve bu doğrultuda montaj hizmeti vermeyi görev edinmiştir. Satış sonrası servis ile müşteriye huzur vermeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. Firmamız bünyesinde Servis bölümü olarak kurulu olan birimimimiz, tam donanımlı uzman kadromuz; sorunları çözebilmek için müşterilerimizin hizmetindedir.

Proje

Konveyör bant, modüler bant ve kayış konularinda tasarım anında gereken tüm mühendislik hizmetleriyle yanınızda olarak kalite standartlarını ileri seviyelere ulaştırmada en güvenilir partneriniz olmaktan gurur duyarız.

Ekipman & Kalıp İmalatı

İşçimenler prosesinde kullanacağı kalıplarını ve müşterisinin ihtiyacı olan çözümler yaratabilecek preslerini kendi bünyesinde imal etmektedir. Aynı zamanda makine bakım işlerini kendi bünyesinde yapıp, arıza sonucu yaşanabilecek aksamaları minumuma indirip, müşteri memnuniyeti ilkemizi tam olarak yerine getirmektedir.

Müşteri Şikayet & Önerileri

Ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentilerine göre geliştirmek için; şikayet ve önerilerinizi hassasiyetle değerlendirmekte, sürekli iyileştirme faaliyetlerimizde istatiksel veri olarak kullanmaktayız.

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİ