Biz Kimiz ?

1900'lü yıllarda %100 yerli sermaye ile temeli atılan firmamızı günümüze kadar taşımanın haklı gururu içerisindeyiz. Firma olarak dünyadaki kayış ve konveyör bant sektörlerinde yapılan yenilik ve değişiklikleri müşterilerimize aktarmayı, gelişime devam etmeyi, misyonumuzun en önemli faktörü olarak benimsedik.


Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti standartlarımızı hep yükselttik. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve beklentilerini karşılamak adına profesyonel ekibimizle gece gündüz çalışmayı kendimize prensip edindik.

Chiorino, Elatech, Mafdel, Contitech, Modutech Türkiye distribütörlüklerimizle gücümüze güç kattık. Geniş ürün yelpazemiz, sektörel profesyonel çalışmalarımızla sizlere her geçen gün daha hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerli sermaye olarak geldiğimiz noktayı sizlerle daha ileriye götürecek olmanın heyecanını hep yaşayacağız.

Misyonumuz

Satış , üretim ve satış sonrası hizmetlerimiz ile daima müşteri haklarını korumayı ve müşteri memnuniyetini temel alan anlayışımızı nesilden nesile aktarmayı misyonumuzun en önemli parçası olarak kabul ediyoruz. % 100 yerli sermayeli şirketimiz sektördeki global gelişmeleri takip edip yurtiçi ve yurtdışı pazarda büyümeye devam ederek söktüründe öncü olmayı misyon edinmiştir…

Vizyonumuz

İşçimenler çalışanları , distribütörleri sektörlerindeki gelişmeleri heran takip ederek müşterilerine ulaştırmayı , bir dünya markası olmayı , verimliliği arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. İşçimenler’i bugün buraya taşıyan en temel özellik ; tüm faaliyet alanlarında paydaşlarını gözeten , müşteri memnuniyeti odağı olan ve kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşıma sahip olmasıdır. İşçimenler Konveyör bantı geleceğe taşıyacak olan yine bu anlayışımız ve yaklaşımımız olacaktır…

Hizmetlerimiz

MONTAJ

İşçimenler müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı ve bu doğrultuda montaj hizmeti vermeyi görev edinmiştir. Satış sonrası servis ile müşteriye huzur vermeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. Firmamız bünyesinde servis bölümü olarak kurulu olan birimimiz, tam donanımlı uzman kadromuz; sorunları çözebilmek için müşterilerimizin hizmetindedir.

PROJE

Konveyör bant, modüler bant ve kayış konularinda tasarım anında gereken tüm mühendislik hizmetleriyle yanınızda olarak kalite standartlarını ileri seviyelere ulaştırmada en güvenilir partneriniz olmaktan gurur duyarız.

EKİPMAN & KALIP İMALATI

İşçimenler prosesinde kullanacağı kalıplarını ve müşterisinin ihtiyacı olan çözümler yaratabilecek preslerini kendi bünyesinde imal etmektedir. Aynı zamanda makine bakım işlerini kendi bünyesinde yapıp, arıza sonucu yaşanabilecek aksamaları minimuma indirip, müşteri memnuniyeti ilkemizi tam olarak yerine getirmektedir.